Əsas səhifə | Xəbərlər | İnstitusional akkreditasiya prosesi ilə bağlı SDU-nun Təşkilat Komissiyasının iclasları davam edir
İnstitusional akkreditasiya prosesi ilə bağlı SDU-nun Təşkilat Komissiyasının iclasları davam edir
9 dekabr 2022-ci il tarixində SDU-nun akkreditasiya üzrə Təşkilat Komissiyasının növbəti iclası keçirildi. Təşkilat Komissiyası “Özünütəhlil hesabatı”nın hazırlanmasında zəruri olan formaların müzakirəsi üçün yenidən toplandı.
İclası açıq elan edən SDU-nun rektor müşaviri dosent Zəfər Hüseynov görülən işlərdən və qarşıda duran məsələlərdən bəhs etdi.
Təhsildə keyfiyyət təminatı şöbəsinin müdiri, baş müəllim Nərmin Həsənova “Özünütəhlil hesabatı”nın hazırlanmasında zəruri olan formaların hər biri haqqında təqdimatla ətraflı çıxış etdi. İclas sual-cavab sessiyası ilə davam etdi.

Главная страница | Новости | Продолжаются заседания Организационной комиссии СГУ по проведению институциональной аккредитации
Yerləşdirilmə tarixi : 11 Декабрь 2022 20:56
Продолжаются заседания Организационной комиссии СГУ по проведению институциональной аккредитации
9 декабря 2022 года состоялось очередное заседание Оргкомиссии по аккредитации СГУ. Организационная комиссия собралась для обсуждения форм, необходимых для подготовки «Отчета о самоанализе».
Советник ректора доц. Зафар Гусейнов рассказал о проделанной работе и вопросах, которые предстоит решить.
Руководитель отдела обеспечения качества образования ст. преп. Нармин Гасанова подробно рассказала о каждой из представленных форм, необходимых для подготовки «Отчета о самооценке». На встрече были даны ответы на интересующие участников вопросы.