Əziz oxucular! Milli Kitabxananın inkişafına töhfə vermək təşəbbüsü ilə sorğu keçirilir
“İntellekt” Sərhədsiz Maarifçi Gənclər İctimai Birliyi Milli Kitabxana oxucularının kitabxanada üzləşmiş olduğu mövcud problemləri minumuma endirmək və Milli Kitabxananın inkişafına töhfə vermək təşəbbüsü ilə sorğu keçirir.
Keçirilən sorğu nəticələri yekunlaşdıqdan sonra ilkin olaraq kitabxana rəhbərliyinə ünvanlanacaqdır. Əziz oxucular, əgər kitabxanada yaradılması və ya inkişafı üçün maraqlı olduğunuz hər hansı bir fikriniz, təklifiniz, ideyanız varsa, yaxud hər hansı bir problemin həllində maraqlısınızsa, bu sorğuya qatılaraq, onun obyektiv keçirilməsinə öz töhfənizi verə bilərsiniz.
Hər fikir Milli Kitabxananın inkişafı baxımından çox dəyərlidir!
Məlumat üçün bildirək ki, “İntellekt” Sərhədsiz Maarifçi Gənclər İctimai Birliyi 2006-ci ildə Ədliyyə Nazirliyinin Hüquqi Şəxslərin Dövlət Qeydiyyatı İdarəsi tərəfindən dövlət qeydiyyatına (qeydiyyat tarixi: 26.05.2006, № 1106-Q11-2127) alınmışdır və əsas məqsədi cəmiyyətin müxtəlif təbəqələrinin, xüsusilə də gənclərin geniş maarifləndirilməsi məqsədilə onlara informasiya, maddi və mənəvi dəstək göstərmək, onların inkişafı üçün şərait yaratmaq və eləcə də onların potensialından cəmiyyətin elmi, mədəni və sosial həyatında səmərəli istifadəsini təşkil etməkdir. Təşkilat yarandığı gündən etibarən müxtəlif sosial və idman layihələrinin həyata keçirilməsinə müvəffəq olmuşdur.

Yerləşdirilmə tarixi : 22 November 2019 11:17
“Intellect” Borderless Educator Youth Public Association initiated a survey to help minimize the current problems of the National Library readers and to contribute to the development of the National Library.
After analyzing the survey responses, its results will first be presented to the library management. Dear readers, if you have an idea or proposal, and you are interested in developing and improving the library, you can take part in the survey. Each proposal or idea will be very valuable for improving the work of the National Library.
It should be noted that the “Intellect” Borderless Educator Youth Public Association was registered by the State Registration Office of Legal Entities of the Ministry of Justice in 2006 (No. 1106 Q 11-2127 of 26.05.2006). The main goal of the Association is informational, educational and material support of representatives of various sectors of society, especially young people and the creation of conditions for their development. Since the foundation, it has successfully participated in various social and sports projects.