Əsas səhifə | Elanlar | Sumqayıt Dövlət Universiteti üzrə “Ən yaxşı dərslik və dərs vəsaiti” müsabiqəsinin keçirilməsi haqqında ELAN
Sumqayıt Dövlət Universiteti üzrə “Ən yaxşı dərslik və dərs vəsaiti” müsabiqəsinin keçirilməsi haqqında ELAN
Müsabiqəyə son 5 il ərzində Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyi və ya Sumqayıt Dövlət Universitetinin Elmi Şurası tərəfindən nəşrinə icazə (qrif) verilmiş vəsaitlər qəbul olunur.
20 sentyabr 2021-ci il tarixinə qədər: Vəsaitlər kafedra iclasının protokolundan çıxarışla fakültə metodik şurasına təqdim edilir;
01 oktyabr 2021-ci il tarixinə qədər: Fakültə metodik şurası seçdiyi ən yaxşı vəsaiti fakültə elmi şurasının qərarı ilə (protokoldan çıxarış və tələb olunan sənədlərlə birlikdə) Müsabiqə komissiyasına (komissiyanın məsul katibinə) təqdim edir;
15 oktyabr 2021-ci il tarixinə qədər: Müsabiqə komissiyası vəsaitlərin təqdimatını dinləyir, qərarı barədə SDU-nun Elmi şurası qarşısında vəsatət qaldırır.
Təqdim olunan sənədlər və baxılma qaydaları haqqında daha ətraflı: https://www.sdu.edu.az/userfiles/esasname.pdf
Sənədlərin qəbulu: SDU-nun əsas korpusu, otaq 209, daxili telefon 113
Müsabiqənin məsul katibi: dosent Qadir Mənsurov (mob.tel. (+994)505730618, e-mail: dr.ing.mansurov@mail.ru)

Home | Announcements | ANNOUNCEMENT ON HOLDING THE COMPETITION "THE BEST TEXTBOOK AND TEACHING AIDS" AT SUMGAYIT STATE UNIVERSITY
Yerləşdirilmə tarixi : 12 July 2021 14:04
ANNOUNCEMENT ON HOLDING THE COMPETITION "THE BEST TEXTBOOK AND TEACHING AIDS" AT SUMGAYIT STATE UNIVERSITY
Teaching aids approved by the Ministry of Education of the Republic of Azerbaijan or the Scientific Council of Sumgayit State University for the last 5 years are accepted for the competition.
Until September 20, 2021: teaching aids are submitted to the methodical council of the faculty with an extract from the minutes of the department meeting;
Until October 1, 2021: The faculty methodical council submits the best materials selected by the decision of the faculty scientific council (along with the extract from the protocol and the required documents) to the Competition Commission (executive secretary of the commission);
Until October 15, 2021: Competition Commission listens to the presentation of textbooks and teaching aids, submits a petition to the Scientific Council of SSU.