Əsas səhifə | Elanlar | Sumqayıt Dövlət Universiteti üzrə “Ən yaxşı monoqrafiya” müsabiqəsinin keçirilməsi haqqında ELAN
Sumqayıt Dövlət Universiteti üzrə “Ən yaxşı monoqrafiya” müsabiqəsinin keçirilməsi haqqında ELAN
Müsabiqəyə Sumqayıt Dövlət Universitetinin Elmi Şurası tərəfindən nəşrinə icazə (qrif) verilmiş monoqrafiyalar (fərdi və ya kollektiv) qəbul olunur.
Müsabiqənin mərhələləri:
30 sentyabr 2022-ci il tarixinə qədər: Monoqrafiyalar kafedra iclasının protokolundan çıxarışla fakültə metodik şurasına təqdim edilir;
15 oktyabr 2022-ci il tarixinə qədər: Fakültə metodik şurası seçdiyi ən yaxşı monoqrafiyanı fakültə elmi şurasının qərarı ilə (protokoldan çıxarış və tələb olunan sənədlərlə birlikdə) Müsabiqə komissiyasına (komissiyanın məsul katibinə) təqdim edir (SDU‑nun əsas korpusu, otaq 209, daxili telefon 113);
01 noyabr 2022-ci il tarixinə qədər: Müsabiqə komissiyası monoqrafiyanın təqdimatını dinləyir, qərarı barədə SDU-nun Elmi şurası qarşısında vəsatət qaldırır.
Daha ətraflı: Əsasnamə
Müsabiqənin məsul katibi: dosent Qadir Mənsurov (mob.tel. (+994)505730618, e-mail: dr.ing.mansurov@mail.ru)

Home | Announcements | ANNOUNCEMENT ON HOLDING
Monographs(individual or collective) are accepted which approved for the publication by the Scientific Council of Sumgayit State University for the competition.
The stages of the competition:
Until September 30, 2022: Monographs are submitted to the faculty methodical council with an extract from the minutes of the department meeting;
Until October 15, 2022: The faculty methodical council submits the best monograph selected by the decision of the faculty scientific council (with extract from the protocol and required documents) to the Competition Commission (executive secretary of the commission) (SSU main building, room 209, internal phone 113);
Until November 1, 2022: The competition commission listens the presentation of the monograph, submits a petition to the Scientific Council of SSU.