Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri “İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı sədri” adına layiq görüldü
SDU-nun Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri “İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı sədri” adına layiq görüldü
Fevralın 11-də Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının (ATGTİ) ofisində “İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı” mükafatının təqdimetmə mərasimi keçirildi. TGT sədrləri fəxri ad və Fəxri Fərmanlarla təltif olundular.
SDU-nun Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri Tayfun Hacılı “İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı sədri” adına layiq görüldü. İttifaq sədri Pərviz Mirələmli SDU-nun Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri Tayfun Hacılıya mükafatı təqdim etdi.
Qeyd edək ki, Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının (ATGTİ) təşkilatçılığı və Azərbaycan Gənclər Fondunun maliyyə dəstəyi ilə 2 fevral – Azərbaycan Gəncləri Gününə həsr olunan “Dəmir Yumruq, Dəmir Gənclik” adlı onlayn tədbirdə elan edilib. Həmçinin SDU-nun Tələbə Gənclər Təşkilatının 28 gənci Vətən Müharibəsi, Tovuz hadisələri, pandemiyaya qarşı mübarizədə iştirakı və ümumi fəaliyyətləri üzrə ATGTİ tərəfindən mükafatlandırılmışdılar.

Главная страница | Новости | Председатель студенческой молодежной организации СГУ назван «Председателем студенческой молодежной организации года»
Yerləşdirilmə tarixi : 15 Февраль 2021 14:03
Председатель студенческой молодежной организации СГУ назван «Председателем студенческой молодежной организации года»
11 февраля в офисе Союза студенческих молодежных организаций Азербайджана прошла церемония вручения награды «Студенческая молодежная организация года». Председателям СМО были присвоены почетные звания и вручены почетные грамоты.
Председателю студенческой молодежной организации СГУ Тайфуну Гаджилы было присвоено звание «Председатель студенческой молодежной организации года». Председатель Союза Парвиз Миралемли вручил награду Тайфуну Гаджилы.
Отметим, что об этом было объявлено на посвященном Дню азербайджанской молодежи 2 февраля онлайн-мероприятии «Железный кулак, железная молодежь», организованном Союзом студенческих молодежных организаций Азербайджана при финансовой поддержке Фонда Азербайджанской молодежи. Также 28 членов студенческой молодежной организации СГУ были награждены ССМОА за участие в Отечественной войне, Товузских событиях, борьбе с пандемией и другую деятельность.