Tələbə Gənclər Təşkilatı və Eland Education tədris mərkəzi ilə birlikdə tələbələrə danışıq saatı təşkil edildi
Dekabrın 11-də Azərbaycan Gənclər Fondunun dəstəyi və ATGTİ-nin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Hədəf 5%” proqramı çərçivəsində Sumqayıt Dövlət Universitetinin Tələbə Gənclər Təşkilatı və Eland Education tədris mərkəzi ilə birlikdə danışıq saatı təşkil olundu.
İngilis dili səviyyəsinə uyğun olaraq 3 mərhələdə keçirilən danışıq saatlarında tələbələr aktiv şəkildə iştirak edərək həftə sonu asudə vaxtlarını faydalı dəyərləndirmək imkanı əldə etdilər.

Главная страница | Новости | Студенческая молодежная организация и Учебный центр Eland Education организовали для студентов час общения
Yerləşdirilmə tarixi : 11 Декабрь 2021 12:15
Студенческая молодежная организация и Учебный центр Eland Education организовали для студентов час общения
11 декабря при поддержке Азербайджанского молодежного фонда и организации Азербайджанского союза студенческого молодежного общества (АССМО) Студенческая молодежная организация СГУ совместно с Eland Education в рамках осуществляемой программы “Hədəf 5%” («Цель5%) организовали для студентов час общения.
Соответственно уровню английского языка час общения проводился в 3 этапа. Студенты активно участвовали в мероприятии и получили возможность с пользой провести своё свободное время в конце учебной недели.