Tələbə Gənclər Təşkilatı və Eland Education tədris mərkəzi ilə birlikdə tələbələrə danışıq saatı təşkil edildi
Dekabrın 11-də Azərbaycan Gənclər Fondunun dəstəyi və ATGTİ-nin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Hədəf 5%” proqramı çərçivəsində Sumqayıt Dövlət Universitetinin Tələbə Gənclər Təşkilatı və Eland Education tədris mərkəzi ilə birlikdə danışıq saatı təşkil olundu.
İngilis dili səviyyəsinə uyğun olaraq 3 mərhələdə keçirilən danışıq saatlarında tələbələr aktiv şəkildə iştirak edərək həftə sonu asudə vaxtlarını faydalı dəyərləndirmək imkanı əldə etdilər.

A CONVERSATION HOUR WAS ORGANIZED FOR THE STUDENTS TOGETHER WITH THE STUDENT YOUTH ORGANIZATION AND ELAND EDUCATION TRAINING CENTER
On December 11, within the framework of the “Target 5%” program implemented with the support of the Azerbaijan Youth Foundation and ASYOU, a conversation hour was organized jointly with the Student Youth Organization of Sumgayit State University and the Eland Education Training Center.
In accordance with the English language level, the students had the opportunity to actively use their leisure time by actively participating in the conversation hours, which were held in 3 stages.