Əsas səhifə | Xəbərlər | SDU-nun Həmkarlar İttifaqı Komitəsinə yeni sədr seçildi
Aprelin 25-də Sumqayıt Dövlət Universiteti Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (HİK) növbəti iclası keçirildi.
İclasda Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin üzvləri ilə yanaşı, Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad Həmkarlar İttifaqının (ATİAHİ) sədr müavini Mirzə Cəfərzadə də iştirak edirdi.
Sumqayıt Dövlət Universitetinin Sosial məsələlər və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə prorektoru dosent Elmar Xəlilov iclası açıq elan edərək, komitənin tərkibində dəyişikliklərin olacağını və komitəyə yeni sədr seçiləcəyini  bildirdi. HİK komitə üzvləri qaldırılan məsələyə münasibət bildirdilər.
SDU-nun Azərbaycan dili və onun tədrisi metodikası kafedrasının dosenti  Nemət İbayev Həmkarlar İttifaqı Komitəsinə yeni sədr seçildi.

Главная страница | Новости | Избран новый председатель Комитета профсоюза СГУ
25 апреля состоялось очередное собрание Комитета профсоюза Сумгаитского государственного университета.
На собрании наряду с членами Комитета профсоюза присутствовал зам. председателя свободных профсоюзов работников образования Азербайджана Мирза Джафарзаде.
Проректор по специальным вопросам и связям с общественностью доцент Эльмар Халилов открывая собрание сказал о том, что в составе комитета будут изменения и будет избран новый председатель. Члены Комитета профсоюза высказали своё отношение к обсуждаемым вопросам.
Новым председателем Комитета профсоюза СГУ был избран доцент кафедры азербайджанского языка и методики его преподавания Немат Ибаев.