Əməkdaşlarımız sertifikatlarla təltif olundular
Mayın 11-də Qərbi Kaspi Universitetinin təşkilatçılığı ilə ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 99-cu ildönümünə həsr olunmuş “İqtisadi inkişafda qlobal çağırışlar və perspektivlər” mövzusunda Respublika elmi-praktik konfransı keçirildi.
Konfransın plenar iclasında Sumqayıt Dövlət Universitetinin professoru, iqtisad elmləri doktoru Şəfa Əliyev, Qərbi Kaspi Universitetinin professoru Hüseyn Bağırov, AMEA-nın müxbir üzvü, iqtisad elmləri doktoru, professor Əli Nuriyev və digər mötəbər qonaqlar Ulu öndər Heydər Əliyevin fəaliyyətinin iqtisadi aspektləri barədə məlumat verdilər. Həmçinin İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Dünya iqtisadiyyatı və marketinq kafedrasının assistenti Nihad Hüseynov, Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının dosenti Dilarə Əmiraslanova, Biznesin təşkili və menecment kafedrasının baş müəllimi Səxavət Məmmədova tezislərlə iştirak edərək sertifika layiq görüldülər.

Главная страница | Новости | Сотрудники СГУ награждены сертификатами
11 мая состоялась Республиканская научно-практическая конференция «Глобальные вызовы и перспективы экономического развития», посвященная 99-летию со дня рождения общенационального лидера Гейдара Алиева, организованная Западно-Каспийским университетом.
На пленарном заседании конференции выступили профессор Сумгаитского государственного университета, доктор экономических наук Шафа Алиев, профессор Западно-Каспийского университета Гусейн Багиров, член-корреспондент НАНА, доктор экономических наук проф. Али Нуриев и др. Они рассказали об экономических аспектах деятельности общенационального лидера Гейдара Алиева. Сертификатами были награждены ассистент кафедры мировой экономики и маркетинга факультета экономики и управления СГУ Нихад Гусейнов, доцент кафедры финансов и бухгалтерского учета Дилара Амирасланова, ст. преп. кафедры организации бизнеса и менеджмента Сахават Мамедова.