Əməkdaşlarımız sertifikatlarla təltif olundular
Mayın 11-də Qərbi Kaspi Universitetinin təşkilatçılığı ilə ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 99-cu ildönümünə həsr olunmuş “İqtisadi inkişafda qlobal çağırışlar və perspektivlər” mövzusunda Respublika elmi-praktik konfransı keçirildi.
Konfransın plenar iclasında Sumqayıt Dövlət Universitetinin professoru, iqtisad elmləri doktoru Şəfa Əliyev, Qərbi Kaspi Universitetinin professoru Hüseyn Bağırov, AMEA-nın müxbir üzvü, iqtisad elmləri doktoru, professor Əli Nuriyev və digər mötəbər qonaqlar Ulu öndər Heydər Əliyevin fəaliyyətinin iqtisadi aspektləri barədə məlumat verdilər. Həmçinin İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Dünya iqtisadiyyatı və marketinq kafedrasının assistenti Nihad Hüseynov, Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının dosenti Dilarə Əmiraslanova, Biznesin təşkili və menecment kafedrasının baş müəllimi Səxavət Məmmədova tezislərlə iştirak edərək sertifika layiq görüldülər.

Home | News | Our employees were awarded with the certificates
On May 11, the Republican Scientific-Practical Conference on "Global challenges and prospects in Economic development"  dedicated to the 99th anniversary of national leader Heydar Aliyev was organized by the Western Caspian University.
At the plenary session of the conference, professor of Sumgayit State University, doctor of economic sciences Shafa Aliyev, professor of Western Caspian University Huseyn Bagirov, corresponding member of ANAS, doctor of economic sciences, professor Ali Nuriyev and other honorable guests informed about economic aspects of National Leader Heydar Aliyev's activity. Also, Nihad Huseynov, assistant of the department of World Economy and Marketing, faculty of Economics and Management, Dilara Amiraslanova, associate professor of Finance and Accounting, Sakhavat Mammadova, senior lecturer of the department of Business organization and management were awarded with certificates.