Əsas səhifə | Xəbərlər | “Tea Talks” proqramı çərçivəsində növbəti karyera səfəri
Aprelin 14-də Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondunun dəstəyi və Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Tea Talks” proqramı çərçivəsində növbəti karyera səfəri "Pasha Pay" şirkətinə oldu.
Səfər zamanı “Pasha Pay” şirkətinin tərəfdaşlarla bağlı baş mütəxəssisi Samirə Qasımova ofis proqramlarından istifadə bacarığı, komanda daxilində işləmək haqqında geniş məlumat verdi.
Tələbələr şirkət və əməkdaşlar ilə tanış olaraq onların təklif etdiyi imkanlardan xəbərdar oldular. Gələcək karyerasını satış sahəsi üzrə qurmaq istəyən, müvafiq ixtisaslar üzrə təhsil alan tələbələr görüşdən yararlandılar.

Главная страница | Новости | Очередная карьерная поездка в рамках программы «Tea Talks»
14 апреля состоялся очередной карьерный визит в компанию «Pasha Pay» в рамках программы «Tea Talks», которая была реализована при поддержке Молодежного фонда Азербайджанской Республики и Союза Студенческих Молодежных организаций Азербайджана.
В ходе визита старший специалист по работе с партнерами компании Pasha Pay Самира Гасымова дала обширную информацию об умении пользоваться офисными программами и работать в команде.
Студенты познакомились с компанией и ее сотрудниками и узнали о предлагаемых ими возможностях. Встреча стала полезна для студентов, которые хотят построить свою будущую карьеру в сфере продаж и учатся по соответствующим специальностям.
В мероприятии приняла участие капитан команды Сумгаитского государственного университета Шафа Исаева.