SDU-nun əməkdaşları TOT təlimlərində
Fevralın 17-də ASAN İnnovativ İnkişaf Mərkəzi (AİİM) Sumqayıt Dövlət Universitetinin (SDU) əməkdaşları üçün təlim keçirib.
Təlimin əsas məqsədi təlimçilərin təlimçilik keyfiyyətinin artırılması, təlim proqramının qurulması və qiymətləndirilməsi, peşəkar təqdimetmə bacarıqlarının inkişaf etdirilməsindən ibarətdir.
Təlimçi Fəridə Fərəcovanın apardığı “Təlimçilər üçün təlim”də (TOT) iştirak edən SDU-nun əməkdaşlarına ilk olaraq 4 moduldan ibarət təlimin əsas hədəfləri və metodları barədə məlumat verilib.
İştirakçıların interaktivliyi fonunda keçən tədbirdə universitet müəllimlərinin təlimçiyə ünvanladığı suallar cavablandırılıb.

Home | News | EMPLOYEES OF SSU IN TOT TRAINING
On February 17, ASAN Innovative Development Center (AİDC) held a training for employees of Sumgayit State University (SSU).
The main purpose of the training is to increase the training quality of the trainers, to establish and evaluate the training program, and to develop professional presentation skills.
The employees of SSU, who participated in the "Training for Trainers" (TOT) conducted by trainer Farida Farajova, were first informed about the main goals and methods of the training consisting of 4 modules.