Əsas səhifə | Xəbərlər | Voleybol yarışının qalibləri məlum oldu
Martın 30-da Sumqayıt Dövlət Universitetində “Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili” çərçivəsində Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İdman klubunun birgə təşkilatçılığı ilə keçirilən voleybol yarışının final mərhələsi baş tutdu.
Maraqlı və gərgin keçən final yarışında Mühəndislik fakültəsinin komandası I, Riyaziyyat fakültəsinin komandası II, Təbiət elmləri fakültəsinin komandası III yeri tutdular.
Qeyd edək ki, yarışda universitetin 6 fakültəsinin və Sumqayıt Dövlət Texniki Kollecinin komandaları iştirak edirdilər.
Sonda SDU-nun Sosial məsələlər və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə prorektoru dosent Elmar Xəlilov qalib komandaları təltif etdi.

Home | News | THE WINNERS OF THE VOLLEYBALL COMPETITION WERE ANNOUNCED
On March 30, the final stage of the volleyball competition organized by the Student Trade Union Committee and the Sports Club within the framework of the ‘Year of Solidarity for the Green World’ took place at Sumgait State University.
In the interesting and intense final competition, the team of the Faculty of Engineering took the first place, the team of the Faculty of Mathematics took the second place, and the team of the Faculty of Natural Sciences took the third place.
It should be noted that the teams of 6 faculties of the university and Sumgait State Technical College participated in the competition.
In the end, Vice Rector for Social Affairs and Public Relations of SSU, Associate Professor Elmar Khalilov awarded the winning teams.