Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual  bilik yarışı
Universitetin Elmi kitabxanasında Tələbə Həmkarlar Təşkilatının dəstəyi ilə  fakültələr arası Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual  bilik yarışı keçirildi. Yarışda hər komandada 6 nəfər olmaqla 7 komanda iştirak edirdi.
Gərgin və maraqlı mübarizə şəraitində keçən yarışda tələbələr fəallıq nümayiş etdirərək elmin müxtəlif sahələri üzrə biliklərini sınadılar.
Nə? Harada? Nə zaman?” bilik yarışının  bu dəfəki qalibi Tarix və coğrafiya fakültəsinin “ABVİLİYON”  komandası, II yeri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin “Uğur”, III yeri isə Mühəndislik fakültəsinin “ACCES” komandaları bölüşdülər.  Qalib komandaya keçici kubok təqdim olundu və yarışın gələcəkdə də mütəmadi olaraq davam etdirilməsi vurğulandı.

Home | News | An intellectual knowledge competition
It was held an intellectual knowledge competition " What? Where? When?" at the Scientific library of the university by the support of Student Trade Organization. Seven teams took part in the competition, each team had six persons.
The competition was held in a tense and interesting situation and students tested their knowledge in different spheres of science.
The winning team was "Abvilion" of The History and Geography faculty, "The success" of the Economy and Management faculty was the second, " Acces" of the Engineering faculty was the third. The winning team was awarded with a passing cup. It was noted that the competition would be continue in the future.