Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyev Sumqayıt Dövlət Universitetinin əməkdaşlarını təltif etdi
Azərbaycan prezidenti İlham Əliyev Sumqayıt Dövlət Universitetinin əməkdaşlarının “Tərəqqi” medalı ilə təltif edilməsi haqqında sərəncam imzalayıb.
Sumqayıt Dövlət Universitetinin 55 illik yubileyi münasibətilə və təhsilin inkişafındakı xidmətlərinə görə Sumqayıt Dövlət Universitetinin aşağıdakı əməkdaşları “Tərəqqi” medalı ilə təltif edilib:
Ağayev Ulduz Xeyrulla oğlu
Hüseynov Aqil Həmid oğlu
Hüseynov Qalib Sirac oğlu
İsgəndərova Nigar Vəliş qızı
Mustafayev Musa Musa oğlu
Mustafayev Valeh Azad oğlu
Talıbov Natiq Həsən oğlu.
Dövlət başçısının digər sərəncamı ilə Sumqayıt Dövlət Universitetinin 55 illik yubileyi münasibətilə və təhsilin inkişafındakı xidmətlərinə görə Sumqayıt Dövlət Universitetinin aşağıdakı əməkdaşlarına “Əməkdar müəllim” fəxri adı verilib:

Главная страница | Новости | Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев наградил сотрудников Сумгаитского государственного университета
Yerləşdirilmə tarixi : 02 Ноябрь 2017 19:53
Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев наградил сотрудников Сумгаитского государственного университета
Президент Ильхам Алиев подписал указ о  награждении сотрудников Сумгаитского государственного университета медалью «Тарагги»
В связи с 55-летним юбилеем Сумгаитского государственного университета нижеследующие сотрудники награждены медалью «Тарагги» за заслуги в развитии образования:
Агаев Улдуз Хейрулла оглу
Гусейнов Агиль Гамид оглу
Гусейнов Галиб Сирадж оглу
Искендерова Нигяр Велиш гызы
Мустафаев Муса Мусса оглу
Мустафаев Валех Азад оглу
Талыбов Натиг Гасан оглу
Другим постановлением Президента Ильхама Алиева следующие сотрудники  награждены почетным званием «Заслуженный учитель» в честь 55-летнего юбилея Сумгаитского государственного университета.