Əsas səhifə | Xəbərlər | Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü ilə əlaqədar paylaşım edib
Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü ilə əlaqədar paylaşım edib
Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban xanım Əliyeva 31 Dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı ilə əlaqədar rəsmi instaqram səhifəsində foto paylaşıb.
Üçrəngli bayrağımızın rənglərinə bürünmüş şam ağacının əks olunduğu fotoda "Yeni il hər bir ailəyə cansağlığı, sevgi, sevinc və xoşbəxtlik gətirsin! Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni iliniz mübarək!” sözləri yazılıb.

Home | News | First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva has shared a photo on her official Instagram page on the occasion of 31 December – the Day of Solidarity of World Azerbaijanis.
First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva has shared a photo on her official Instagram page on the occasion of 31 December – the Day of Solidarity of World Azerbaijanis.
First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva has shared a photo on her official Instagram page on the occasion of 31 December – the Day of Solidarity of World Azerbaijanis and New Year.
The photo, depicting a pine tree covered in the colors of Azerbaijani tricolor flag, says: “May the New Year bring every family health, love, joy and happiness! Happy World Azerbaijanis Solidarity Day and New Year!”