Qarabağ Azərbaycandır!
#KarabakhisAzerbaijan
Əsas səhifə | Xəbərlər | Olimpiadanın qalibləri
Olimpiadanın qalibləri

Ümummilli lider H.Ə.Əliyevin anadan olmasının 96-cı ildönümünə həsr olunan “Bu günün şagirdi, sabahın alimi” devizi altında Sumqayıt şəhər məktəblərinin IV-XI sinif şagirdləri arasında keçirilən riyaziyyat üzrə fənn olimpiadası qaliblərinin SİYAHISI   

 
Soyadı, adı və atasının adı
Məktəb
Sinif
Bölmə
Yekun bal
Yer
4-cu sinif üzrə
1.     
Vəliyev Məhəmməd Tələt oğlu
5
4
Az
100
I
2.     
Haqverdi İlyas Məhəmməd oğlu
29
4
Az
100
I
3.     
Məhəmmədli Zeynəb Əkrəm qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
100
I
4.     
Bəşirov Nəsir Bəşir oğlu
23
4
AZ
96
II
5.     
Qafarov Rəvan Rəşid oğlu
25
4
Az
96
II
6.     
Balakişiyev Kənan Sənan oğlu
31
4
AZ
96
II
7.     
Rəhimli Adəm Amil oğlu
33
4
Az
96
II
8.     
İmaməliyev Elnur Əşrəf oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
96
II
9.     
İbadov Mətin Emin oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
96
II
10. 
Alməmmədov Vüqar Musa oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
96
II
11. 
Hacıyeva Nigar Namiq qızı
İstedad
4
Az
96
II
12. 
Babayev İlkin Namiq oğlu
12
4
Az
92
III
13. 
Kərimli Rəvan Bəhruz oğlu
23
4
AZ
92
III
14. 
Həsənli Zəhra Emin qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
92
III
15. 
Şahverdiyev Nihat Eyvaz oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
92
III
16. 
Şəfiyeva Nuray Eldəniz qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
4
Az
92
III
17. 
Əliyev Fərid Faiq oğlu
İstedad
4
Az
92
III
18. 
Mahmudlu Sənan Vüqar oğlu
İstedad
4
Az
92
III
 
 
5-ci sinif üzrə
1.
Əhmədli Zəhra Elbəyi qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
5
Az
100
I
2.
Orucov Tural Fuad oğlu
36
5
Az
96
II
3.
Sadıqlı Nəzrin Vəfadar qızı
38
5
Az
96
II
4.
Musazadə Səməd Nail oğlu
41
5
Az
96
II
5.
Məmişov Elay Ramin oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
5
Az
96
II
6.
Aslanov İlkin Azad oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
5
Az
96
II
7.
Süleymanlı Süleyman Əziz oğlu
2
5
Az
92
III
8.
Camalzadə Səid Səlim oğlu
4
5
Az
92
III
9.
Ruhullazadə Zaman Sahib oğlu
28
5
Az
92
III
10.
Mancanov Rizvan Xəyal oğlu
30
5
Az
92
III
11.
Cəbrayılzadə Muhəmməd Mehman oğlu
36
5
Az
92
III
12.
Əliyeva Fidan Ayaz qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
5
Az
92
III
13.
Həsənov Sadiq Fuad oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
5
Az
92
III
14.
Həsənov Nihad Elbəy oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
5
Az
92
III
15.
Mirizadə Mirsəlim Mehman oğlu
İstedad
5
Az
92
III
16.
Mütəllimov Rəşad Ruslan oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
5
Az
92
III
17.
İsmayılova Firəngiz Babək qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
5
Az
92
III
6-cı sinif üzrə
1.
Hüseynəlizadə Şahruxan İltifat oğlu
5
6
Az
88
I
2.
Fərhadzadə Nigar Ramil qızı
31
6
AZ
88
I
3.
İbrahimov İsfəndiyar Şaiq oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
6
Az
88
I
4.
Sadıqova Şəbnəm Vüsal qızı
25
6
Az
84
II
5.
Əsgərli Şahin Ziyəddin oğlu
30
6
Az
84
II
6.
Ağayev İsmayıl Ruzbeh oğlu
35
6
Az
84
II
7.
Quluzadə Orxan Seymur oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
6
Az
84
II
8.
Qarayeva Günel Qara qızı
Texniki və təbiət elmlər liseyi
6
Az
84
II
9.
Həbibov Mətin Həbib oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
6
Az
84
II
10.
Əmrahlı Ülkər Saleh qızı
İstedad
6
Az
84
II
11.
Həsənli Zeynəb Elşən qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
84
II
12.
Məmmədli Ceyhun Azər oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
84
II
13.
Vəliməmmədov Fərid Musa oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
84
II
14.
Pənahəliyev Murad Natiq oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
84
II
15.
Musazadə İlqar Vüqar oğlu
14
6
Az
80
III
16.
Quliyev Turan Mehman oğlu
21
6
Az
80
III
17.
İbrahimli Yaqub Namiq oğlu
23
6
AZ
80
III
18.
Muradzadə Ayan Nahid qızı
29
6
Az
80
III
19.
Xanməmmədova Fidan Elçin qızı
38
6
Az
80
III
20.
Həsənov İsa Emin oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
6
Az
80
III
21.
İsmayılov Murad Emin oğlu
İstedad
6
Az
80
III
22.
Məmmədova Xədicə Akif qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
80
III
23.
Talıblı Fatimə Anar qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
6
Az
80
III
7-ci sinif üzrə
1.
Əhmədzadə Estella Fərid qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
7
Az
100
I
2.
Nəzərov Cavid Mehman oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
7
Az
100
I
3.
Əsgərzadə Ömər Ruslan oğlu
İstedad
7
Az
92
II
4.
Şükürlü Hicran Zaur qızı
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
7
Az
92
II
5.
Şirinov Sahib Emin oğlu
Texniki və təbiət elmlər liseyi
7
Az
88
III
6.
İbrahimov Murad Namiq oğlu
İstedad
7
Az
88
III
7.
Əhmədov Abbas Elvin oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
7
Az
88
III
8-ci sinif üzrə
1.
Məlikov Ziya Xəyal oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
8
Az
100
I
2.
İsmayıllı Nuray Xaqani qızı
25
8
Az
96
II
3.
Rəhimli Fərid Rüstəm oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
8
Az
92
III
9-cu sinif üzrə
1.
Bəşirov Murad İlqar oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
9
Az
88
I
2.
İskəndərov Nadir Rüfət oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
9
Az
84
II
3.
Şəfiyev Əbil Üzeyir oğlu
11
9
Az
80
III
10-cu sinif üzrə
1.
Vəliyeva Sona Tələt qızı
5
10
Rus
100
I
2.
Şirinzadə Aydın Rövşən oğlu
İstedad
10
Az
100
I
3.
İsgəndərli İlkin İlham oğlu
Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
10
Az
92
II
 
 
ÜNVAN
ƏLAQƏ VASİTƏLƏRİ
SUMQAYIT DÖVLƏT UNİVERSİTETİ
Sumqayıt şəhəri
43cü məhəllə, Bakı küç. 1
AZ5008
Telefon: +994-18 642-16-20
E-Mail: info@sdu.edu.az